Stikla konfekšu trauks

  • Prece pārdota

Autors/Izstrādātājs: Iļģuciema stikla fabrika

Dzimšanas dati/Periods: 1892 - 2001

Izgatavošanas vieta: Latvija, Rīga

Izgatavošanas datums: 1950-ie - 1960-ie

Materiāli: stikls

Diametrs: 21.7 cm.

Stāvoklis:

Slikts
Labs
Teicams

Apraksts

 Iļģuciema stikla rūpnīca. Rīgas mālu izstrādājumu rūpnīca „Kerkovius & Co” dibināta 1892. gadā. Uzņēmumā ražoja drenāžas caurules, balzama pudeles, traukus ķīmiskiem produktiem. Pirms kara uzņēmumā strādāja aptuveni simts strādnieki. 1915. gadā rūpnīcas iekārtas tika evakuētas uz Krieviju. Pēc 1. Pasaules kara tur darbojās krāsotava „Kerkovius & Co”.

1940. gadā fabrikas nosaukums bija „Ciema stikla fabrika”, kas ar šādu nosaukumu tā darbojās līdz 1941. gada jūnijam. Pēc 2. Pasaules kara uzņēma nosaukums bija „Iļģuciema stikla fabrika”, līdzīgi kā citus stikla ražošanas uzņēmumus to atjaunoja un vienlaicīgi arī modernizēja. 1960. gadā uzņēmuma nosaukums tika nomainīts uz „Rīgas stikla fabrika” un pastāvēja līdz 1961. gadam, kad to atkal pārsauca par „Rīgas stikla taras rūpnīcu”. 1967. gadā uzņēmuma nosaukums mainījās vēlreiz - rūpnīca „Rīgas stikls”. 1971. gadā nodibināja stikla ražošanas apvienību „Latvijas stikls”, apvienojot rūpnīcu „Rīgas stikls” ar rūpnīcu „Komunārs”. 

Latvijas stikls” ražoja augstvērtīgus stikla traukus, parfimērijas flakonus, abažūrus un stikla taru. 20.gs. beigās uzņēmums tika pārveidots par valsts uzņēmumu „Latvijas stikls”. 20.gs. beigās uzņēmums tika privatizēts. 2001. gadā rūpnīca pārstāja darboties. Adrese: Daugavgrīvas ielā 77.

Piegādes informācija

  • Ieiet, lai redzētu piegādes maksu šim priekšmetam uz Jūsu izvēlēto adresi.

Piegādes veidu nosaka priekšmeta izmēri, tips, trauslums un konkrēti parametri.

Piegādes maksa tiek aprēķināta, pamatojoties uz pārvadātāja tarifiem, piegādes attālumu un iepakojuma sarežģītību.

Maksājumu informācija

Doma Antikvariāts pieņem sekojošos maksājuma veidus: