Porcelāna zvaniņu pāris "Tas ir zēns, tā ir meitene"

  • 550 EUR

Autors/Izstrādātājs: Lladró, tēlnieks: Francisco Polope

Dzimšanas dati/Periods: 1953 - pašlaik

Izgatavošanas vieta: Spānija, Valensija

Izgatavošanas datums: 2000-ie

Materiāli: apakšglazūras rokas gleznojums, porcelāns

Augstums: 18.5 cm., 19.0 cm.

Modeļa Nr.: 06415, 06416

Stāvoklis:

Slikts
Labs
Teicams

Apraksts

Lladró porcelāna rūpnīca ir viens no prestižākajiem mākslinieciskā porcelāna ražotājiem pasaulē. Tā tika dibināta 1953. gadā trīs brāļu - Huana, Hose un Vikentes Lladró - Almasoras pilsētā netālu no Valensijas, Spānijā.

Lladro brāļi jau no bērnības izrādīja interesi par skulptūru un amatniecību. Viņu tēvs bija keramikas darbnīcas īpašnieks, un viņi iemācījās strādāt ar mālu un radīt keramikas figūras. 1951. gadā viņi sāka strādāt vietējā keramikas rūpnīcā, bet drīz pēc tam nolēma dibināt savu rūpnīcu, lai īstenotu savas idejas un radošos konceptus.

No paša sākuma Lladró koncentrējās uz māksliniecisku porcelāna figūru radīšanu, kas bija neierastas skaistuma un smalkuma. Lladro brāļi rūpīgi izpētīja porcelāna izgatavošanas tehniku un tradīcijas, kā arī pilnveidoja savas skulptūru prasmes. Viņu mērķis bija radīt unikālus un skaistus mākslas darbus, kas spētu sajūsmināt cilvēkus.

Pirmie Lladró darbi tika veidoti tradicionālā stilā, bet drīz viņi sāka ieviest inovācijas savos darbos. Viņi izstrādāja paši savas metodes un tehnikas, lai izveidotu sarežģītākas detaļas un reljefus uz porcelāna izstrādājumiem. Viņu figūras atšķīrās ar augstu kvalitāti un izcilu izpildi.

1958 gadā Lladró pirmo reizi prezentēja savu kolekciju Valensijas starptautiskajā izstādē, kur tā tika uzņemta ar milzīgu panākumu. Tas kļuva par izšķirošu brīdi starptautiskai atzīšanai un popularitātei rūpnīcai. Lladró sāka eksportēt savus izstrādājumus dažādās valstīs un saņēma arvien vairāk pasūtījumu.

1960 gados Lladró turpināja inovēt un attīstīt savu mākslu. Viņi sāka izmantot jaunus materiālus un tehnikas, lai radītu porcelāna izstrādājumus, piemēram, izmantojot caurspīdīgu emalētu porcelānu, kas piešķīra figūrām īpašu spīdumu un efektu. Viņi arī eksperimentēja ar dažādām krāsu nokrāsām un toņiem, lai sasniegtu saviem darbiem reālistiskāku un dzīvīgāku izskatu.

1970 gadu laikā Lladró paplašinājās un ieguva jaunus klientus. Viņu izstrādājumi sāka gūt lielu pieprasījumu ASV, Eiropā, Āzijā un citās pasaules daļās. Lladró kolekcijas turpināja iespaidot ar savu eleganci, izsmalcinātību un detaļu bagātību.

1980 gados Lladró sāka sadarboties ar zināmiem māksliniekiem un dizaineriem, lai radītu īpašas kolekcijas. Starp viņiem bija Hose Pučo, Huans Himenes, Rafaelo Loēns, Havjers Molina un citi. Tas ļāva Lladró apvienot savas tehnikas un zināšanas ar vadošo mākslinieku talantiem un radīt patiesi unikālus un vērtīgus mākslas darbus.

1992 gadā Lladró izlaida savu vispazīstamāko figūru "Don Kihots", kas kļuva par rūpnīcas simbolu. Šī figura, kas attēlo Migelu de Servantesa leģendāro varoni, ieguva popularitāti visā pasaulē un kļuva par vienu no atpazīstamākajiem Lladró darbiem.

Šodien Lladró porcelāna rūpnīca turpina būt viens no autoritatīvākajiem un prestižākajiem mākslinieciskā porcelāna ražotājiem pasaulē. To darbus var redzēt daudzās muzejos un to cienītāju kolekcijās. Lladró turpina meklēt jaunas inovāciju un attīstības iespējas, vienlaikus saglabājot roku darba tradīcijas un augsto kvalitāti, kas padarīja viņu zīmolu nozares līderi.

Piegādes informācija

  • Ieiet, lai redzētu piegādes maksu šim priekšmetam uz Jūsu izvēlēto adresi.

Piegādes veidu nosaka priekšmeta izmēri, tips, trauslums un konkrēti parametri.

Piegādes maksa tiek aprēķināta, pamatojoties uz pārvadātāja tarifiem, piegādes attālumu un iepakojuma sarežģītību.

Maksājumu informācija

Doma Antikvariāts pieņem sekojošos maksājuma veidus: